+48 618 990 115
+48 602 155 661
wajm@pianobeton.pl

Zakład Produkcji Różnej, Handlu i Usług „WAJM” sp. z o.o. jest firmą o prywatnym kapitale. Powstała w 1988 roku zajmując się początkowo budową i remontami urządzeń przemysłowych w hutnictwie nieżelaznym.

W październiku 1992 firma przyjęła profil typowo budowlany, specjalizując się w kompleksowym wykonawstwie podłoży, różnego rodzaju posadzek i nawierzchni. W tym samym roku zakupiono w Holandii technologię produkcji Pianobetonu. Po ponad rocznych szkoleniach, uruchomiono pierwszy w Polsce zakład produkcji Pianobetonu.

Produkowany i stosowany przez WAJM Pianobeton to produkt najwyższej jakości oparty o holenderskie certyfikowane i atestowane technologie, urządzenia i środki pianotwórcze. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny nr 1003/92, certyfikat Centrum Badań Betonu nr 7/94 oraz rekomendację Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie.

WAJM Sp. z o.o. jest prężnie działającą, nowoczesną firmą, która stawia na wysokiej jakości wykonawstwo, pozwalające Klientom na oszczędność czasu i środków. Pracujemy szybko, korzystamy z możliwie najprostszych i skutecznych rozwiązań, jesteśmy ekologiczni. WAJM wielokrotnie otrzymał certyfikat Wiarygodnej Firmy i Rzetelnej Firmy, przestrzegającej dobrych praktyk biznesowych.

Więcej o naszej firmie na wajm.biz.pl

Pracowaliśmy przy niezliczonej ilości przedsięwzięć budowlanych. Wszystkie nasze dotychczasowe realizacje funkcjonują bez zarzutu, a klienci wybierają nasze usługi przy kolejnych projektach oraz polecają je innym podmiotom.

Łukasz Chady
Współzałożyciel firmy