+48 618 990 115
+48 602 155 661
wajm@pianobeton.pl

Pianobeton – działalność w Lublinie i okolicy

Pianobeton to doskonały materiał, który ze względu na swoje właściwości może zostać wykorzystany na różne sposoby. W Polsce stosuje się go stosunkowo od niedawna, jednak sytuacja ta prężnie się zmienia. Szukasz dobrej firmy, która wykonuje pianobeton? Lublin to miasto, w okolicach którego potrzebujesz skorzystać z tego tworzywa? W takim razie musisz wiedzieć, że nasza firma oferuje dojazd na terenie całego kraju, dlatego niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – możesz liczyć na wysokiej klasy budulec.

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne.

Pianobeton to rodzaj betonu komórkowego, podczas tworzenia którego do masy cementowej wprowadza się środek spieniający. Dzięki temu uzyskuje się nadal twarde tworzywo, jednak o mniejszej wadze. Co ciekawe, dzięki temu wzrastają walory wygłuszające oraz termoizolacyjne opisywanego betonu. Kiedy jednak wprowadzi się niewiele substancji spieniającej, to uzyskany materiał będzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dowolność ta sprawia, że Pianobeton doskonale sprawdza się:

– przy budowie lekkich płyt fundamentowych
– do budowania ciepłych i monolitycznych posadzek
– przy budowie dróg, parkingów i chodników
– podczas stabilizacji gruntu i wypełnieni pustek podziemnych

Pianobeton wyróżnia także szybkość zabudowy – nawet 2500 m2 dziennie!

Nasza firma dostarczy pianobeton do Lublina i w jego okolice. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści przygotują ofertę.